Hozzászólások
Bezuhant a gabona ára, de aligha lesz olcsóbb a kenyér
Három hónap alatt több mint 20 százalékot esett a legfontosabb gabonafélék ára a hazai piacon. Kiderült ugyanis, hogy a háború ellenére sem esik ki lényeges mértékben az Ukrajnából származó gabona. Pórul jártak a magyar gazdák, akik a jövőbeli jobb ár reményében korábban visszatartották terményeiket. Most az várható, hogy csak kisebb területen vetnek tavasszal.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!