Hozzászólások
Nagyok a bajok a Balatonnál?
Jelenleg nagyon alacsony a Balaton vízállása, jóval elmarad a szabályozási szinttől, amin már az se segíthet, ha a napokban sok csapadék hull – hangzott el a Víz világnapi konferencián. Sokat mondó lehet, hogy távozik a Vízügyi igazgatóság balatoni kirendeltségét 12 éve vezető szakember.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!