Hozzászólások

Nagyok a bajok a Balatonnál?

Jelenleg nagyon alacsony a Balaton vízállása, jóval elmarad a szabályozási szinttől, amin már az se segíthet, ha a napokban sok csapadék hull – hangzott el a Víz világnapi konferencián. Sokat mondó lehet, hogy távozik a Vízügyi igazgatóság balatoni kirendeltségét 12 éve vezető szakember.

« vissza a cikkhez


Még nincs bejelentkezve!

Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!

Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!

A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.

Nincs találat!