Hozzászólások
Hivatali visszaélés bűntette miatt feljelentést tett az MNB
Lezárult a belső vizsgálat az Erste megzsarolása ügyében – tudatta a Magyar Nemzeti Bank (MNB). A jegybank új vezetése feljelentést tett hatáskör túllépésével elkövetett hivatali visszaélés bűntett gyanúja miatt. A jegybank a rendelkezésre álló dokumentumokat és információkat átadta az ügyben már eljárást folytató Nemzeti Nyomozó Irodának.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!