Hozzászólások

A drága energia miatt csak később nyitnak a fürdők

Csak június közepétől működnek teljes kapacitással a fürdők. A megszokott május 1-jei nyitás az energiaárak emelkedése miatt marad el. A belépők várhatóan átlagosan 10-15 százalékkal haladják majd meg a tavalyit, de 20 százalékos drágulás is akad majd.

« vissza a cikkhez


Még nincs bejelentkezve!

Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!

Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!

A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.

Nincs találat!