Hozzászólások
A drága energia miatt csak később nyitnak a fürdők
Csak június közepétől működnek teljes kapacitással a fürdők. A megszokott május 1-jei nyitás az energiaárak emelkedése miatt marad el. A belépők várhatóan átlagosan 10-15 százalékkal haladják majd meg a tavalyit, de 20 százalékos drágulás is akad majd.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!