Hozzászólások

Minden harmadik magyar arra számít, csak 70 évesen mehet nyugdíjba

Egy kutatás szerint számottevően nőtt az elmúlt években a magasabb nyugdíjkorhatárra számítók aránya. Már a középkorúak 33 százaléka számol azzal, hogy csak 70 évesen tud majd nyugdíjba vonulni, szemben az 5 évvel korábbi 24 százalékos aránnyal.

« vissza a cikkhez


Még nincs bejelentkezve!

Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!

Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!

A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.

Nincs találat!