Hozzászólások
Minden harmadik magyar arra számít, csak 70 évesen mehet nyugdíjba
Egy kutatás szerint számottevően nőtt az elmúlt években a magasabb nyugdíjkorhatárra számítók aránya. Már a középkorúak 33 százaléka számol azzal, hogy csak 70 évesen tud majd nyugdíjba vonulni, szemben az 5 évvel korábbi 24 százalékos aránnyal.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!